Yüksek kalite standardında güvenilir hizmet

  • 16.000 m2

    Üretim Tesisi

  • 5+ Milyon

    Adet Üretim

  • 300+

    Çalışan

ŞİRKET HAKKINDA

Otomotiv Sektöründe 40 Yılı Aşkın Hizmet

Disiplin, tecrübe ve uzmanlık ile sektörün ihtiyaç duyduğu kalite, %100 teslimat performansı ve doğru fiyat stratejisiyle sorunsuz hizmet sunuyoruz

SKE Grup, hava süspansiyon körüğü metal bileşenleri ve ticari araç yolcu koltukları metal bileşenleri imalatı olmak üzere iki ana ürün grubunda sektör lideri konumundadır.

İmalat Yetkinliklerimiz

Yeteneklerimiz

Üretim

Hava Süspansiyon Körükleri
Metal Bileşenleri

Metal piston, pleyt ve alt tas gruplarının üretiminde erişilebilecek en yüksek kaliteyi hedefliyor ve müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Ticari Araç Koltukları
Metal Bileşenleri

SKE Otomotiv, ticari araç ve tren grubu araçlar için oturma sistemlerinin metal bileşenleri dahil olmak üzere ticari araç sistemleri endüstrisi için Türkiye'nin lider üreticisidir.

Etkinlik & Duyurular


Automechanika İstanbul 2022 (2-5 Haziran 2022)

SKE Grup olarak; yenilikçi ve sürdürülebilir üretim anlayışımız ve profesyonel ekibimiz ile yerli ve yabancı müşterilerimize 40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

Automechanika İstanbul Plus 2021 (18-21 Kasım 2021)

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Automechanika İstanbul Plus 2021'de bizlerle birlikte olduğunuz ve standımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte olmak çok keyif vericiydi.

Devamını Oku

Tanıtım Filmimiz

Dijital Katalog